Euroterrace

Polyfunkčný Bytový dom, Žilina

Apr 2022,Architektonická Štúdia

Polyfunkcia
Bytový dom

„Euroterrace je najnovším prírastkom v dynamicky sa rozvíjajúcej periférnej sídliskovej zóne. V záujme o dotvorenie jestvujúceho prostredia a zmysluplnú premenu nevyužitého priestoru sa na mape mesta objavuje nový polyfunkčný komplex s inovatívnymi technológiami. Nadštandardný technologický komfort v spojení s nadčasovým vzhľadom modernej architektúry prepokladajú úspech a žiadanú adresu bývania.

Ponuka 80 bytových jednotiek sa vyznačuje inovatívnymi technológiami, ktoré vytvárajú nezameniteľný komfort pre vaše bývanie. Byty so BKT stropným kúrením , chladením a rekuperáciou sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta. Vďaka efektívne premysleným dispozíciám a veľkoplošným drevohliníkovým oknám sú všetky byty vzdušné a presvetlené. Každý byt disponuje balkónom, terasou alebo predzáhradkou, kde možno aktívne tráviť voľný čas. Tí najmenší sa môžu tešiť z detského ihriska, kde môžu nájsť svoje bezpečné útočisko. Nezabudlo sa ani na nový štandard elektromobility a okrem dostatočného množstva parkovacích miest sa v Euroterrace stanú samozrejmosťou aj nabíjacie stanice.

5

Projekt Euroterrace získal predcertifikát LEED gold, ktorý zaručuje celosvetovo známy symbol úspechu v udržateľnosti, kvalite budov a šetrnosti voči životnému prostrediu. Je garanciou, že pri výstavbe boli použité len tie najkvalitnejšie materiály a technológie, aby bolo bývanie plnohodnotné aj pre ďalšie generácie. Inšpirovaný súčasnými trendmi na zahraničných trhoch, Euroterrace prináša rovnaké štandardy aj do Žiliny.“ Citované z webu www.euroterrace.sk

Video: https://youtu.be/yyImZ-1l11Q